Metoda Dobrego Startu w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i młodszoszkolnym oraz z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną

Serdecznie zapraszamy na 6 godzinne warsztaty realizowane przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu pt. „Metoda Dobrego Startu w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i młodszoszkolnym oraz z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną”, które odbędą się 27 października 2018 (sobota) od godz. 9.00 w Przedszkolu nr 19 ul. Ślusarska 8 w Elblągu.

Szkolenie będzie przeprowadzone przez trenera oświaty mgr Magdalenę Borek - pedagog specjalny, terapeuta, trener oświaty, surdologopeda:

  • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, studia pedagogiczne specjalizacja Rewalidacja Osób Upośledzonych Umysłowo;
  • Uniwersytet Sheffield Hallam, Anglia, studia podyplomowe specjalizacja w zakresie autyzmu „Edukacja dzieci i młodych ludzi z autyzmem” (Education of Children and Young People with autism)
  • Olsztyńska Szkoła Wyższa, studia podyplomowe Terapia pedagogiczna I Logopedia.

Cena warsztatów - 60 zł. Zapisy na warsztaty należy dokonywać za pomocą formularza. Dodatkowych informacji udziela: Marlena Szwemińska - konsultant ds pedagogiki specjalnej, integracji i edukacji włączającej m.szweminska@wmodn.elblag.pl.