Konsultanci ds. chemii oraz wiedzy o społeczeństwie i historii W-MODN w Elblągu serdecznie zapraszają nauczycieli na bezpłatne warsztaty metodyczne "Jak budzić i rozwijać talent w każdym uczniu", które odbędą się w Elblągu w W-MODN przy ul. Wojska Polskiego 1 (s. 316 – III p.). ...czytaj dalej Jak budzić i rozwijać talent w każdym uczniu

Zapraszamy do udziału w konkursie „Lubię to: historia Warmii i Mazur”. I Edycja w roku szkolnym 2016/2017 jest organizowana pod tytułem „Znani, nieznani – nieprzeciętni”. Adresatami konkursu są uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i przekazania informacji uczniom. Konkurs jest objęty patronatem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Konsultanci ds. pedagogiki i opieki oraz chemii W-MODN w Elblągu serdecznie zapraszają na bezpłatne warsztaty metodyczne pt. "Rozwiązywanie konfliktów w szkole i w pracy z młodzieżą", które odbędą się w Elblągu w W-MODN przy ul. Wojska Polskiego 1 (s. 316 – III p.). Warsztaty planowane są na dzień 06.03.2017 r. (poniedziałek). Początek zajęć o godz. 15.00. ...czytaj dalej Warsztaty metodyczne „Rozwiązywanie konfliktów w szkole i w pracy z młodzieżą”

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym poświęconym kulturze mniejszości narodowych i etnicznych. Organizatorami są Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu, Stowarzyszenie Ludności Pochodzenia Niemieckiego w Elblągu, Koło Związku Ukraińców w Elblągu oraz Centralna Rada Romów w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.
Patronat honorowy nad konkursem objął Pan Artur Chojecki Wojewoda Warmińsko-Mazurski.