W ramach przygotowań do wdrożenia nowej podstawy programowej W-MODN w Elblągu przeprowadzi konferencje dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów. W załączonych dokumentach podajemy ich harmonogram. Udział w konferencjach jest nieodpłatny.
...czytaj dalej Wdrażanie nowej podstawy programowej – konferencje

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie oraz Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu zapraszają nauczycieli chemii na konferencję metodyczną pt. "Nauczanie chemii w ośmioletniej szkole podstawowej w oparciu o nową podstawę programową", która odbędzie się w dniu 12 czerwca 2017 r. w budynku Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie (sala 52) przy al. J. Piłsudskiego 7-9. Początek konferencji o godz. 14.00.

Serdecznie zapraszam
dr inż. Krzysztof Błaszczak
konsultant ds. chemii i oceniania

Prezentujemy Państwu  wyniki konkursu plastycznego „ Moja najpiękniejsza baśń”. Celem konkursu jest rozwijanie wrażliwości estetycznej inspirowanej własną fantazją  i wyobraźnią oraz  rozwijanie literackich zainteresowań dzieci.

...czytaj dalej Wyniki konkursu dla uczniów Szkół Podstawowych „Moja najpiękniejsza baśń”

Serdecznie zapraszamy na 15 godzinny kurs doskonalący realizowany przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu pt. „Metoda werbo-tonalna” - II stopień, który odbędzie się 10 – 11 czerwca 2017 r (sobota - niedziela) od godz. 9.00 w Przedszkolu nr 19 w Elblągu, ul. Ślusarska 8. ...czytaj dalej Kurs doskonalący „Metoda werbo-tonalna” – II stopień

Zapraszamy zainteresowanych nauczycieli różnych przedmiotów na warsztaty metodyczne pt. "Egzaminy sprawdzające, poprawkowe, klasyfikacyjne", które odbędą się 13 czerwca 2017 roku (wtorek) o godzinie 14.00 w Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu ul. Wojska Polskiego 1, sala 316. ...czytaj dalej Warsztaty metodyczne pt. „Egzaminy sprawdzające, poprawkowe, klasyfikacyjne”.

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu zaprasza nauczycieli języka polskiego, nauczycieli-bibliotekarzy i wszystkich zainteresowanych na wykład „Czytanie jak sztuka przetrwania” Ireny Koźmińskiej z Fundacji ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom, który odbędzie się 1 czerwca 2017 r. o godz. 13.00 w Sali Staromiejskiej w Kamieniczkach Elbląskich, ul. św. Ducha 3-4. ...czytaj dalej Wykład „Czytanie jak sztuka przetrwania”