VIII Konferencja dla dyrektorów i wicedyrektorów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kadry kierowniczej placówek oświatowych, dyrektor Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu zaprasza na "VIII Konferencję dla dyrektorów i wicedyrektorów" szkół oraz placówek oświatowych województwa warmińsko-mazurskiego.

Program szkolenia obejmuje m.in. zagadnienie pt. "Depresja w sytuacji szkolnej" – prowadząca dr Elżbieta Zubrzycka - założycielka Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego. Sopocianka. Ukończyła biologię ze specjalizacją biochemii, równolegle studiowała psychologię i z tego przedmiotu doktoryzowała się. Ukończyła dwuletnie studium psychoterapii, liczne szkolenia w metodach pomocy, w tym NLP i hipnozy. Pracowała z dziećmi i rodzinami w Poradni Nerwic w Gdańsku jako terapeuta, wykładała na Uniwersytecie Gdańskim i prowadziła prace naukowe. Napisała książki dla dorosłych "Schudnąć bez diety" i "Narzeczeństwo, małżeństwo, rodzina. Rozwód?" oraz 20 książek dla dzieci, o charakterze edukacyjnym. Kilka z nich stało się obowiązkowymi lekturami szkolnymi, m.in. "Powiedz komuś", "Słup soli", "Czy mogę pogłaskać psa", "Kropelka". Stworzyła program Bezpieczne Dziecko, który zdaniem nauczycieli rzeczywiście zmienia zachowanie dzieci w szkole. Prowadzi program radiowy "Książki, które pomagają żyć ?" w Radio Gdańsk.

Szczegółowy harmonogram w załączeniu. Konferencja odbędzie się w Tristan Hotel & SPA w Kątach Rybackich https://tristan.com.pl w dniach 28 – 29 marca 2019 r. Dojazd we własnym zakresie. Całkowity koszt za osobę wynosi 460 zł (czterysta sześćdziesiąt złotych) i obejmuje wykłady, wyżywienie oraz nocleg. Wpłaty proszę kierować na konto: Bank Handlowy 20 1030 1218 0000 0000 9251 6016 z dopiskiem VIII KONFERENCJA DYREKTORÓW + nazwisko uczestnika. Po otrzymaniu wpłaty niezwłocznie wystawiamy fakturę. Zgłoszenia i wpłaty przyjmowane są do dnia 15 lutego 2019 roku. W załączeniu elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszam
Dyrektor W-MODN w Elblągu
dr Danuta Oleksiak