Warsztat metodyczny dla nauczycieli języków obcych pt. „Metoda nauki słownictwa – iM-Words – obrazowanie słów”.

Zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach dotyczących nowej metody nauki słów z języków obcych pn. "iM-Words – obrazowanie słów". Metoda jest prosta, uniwersalna i ma zastosowanie w nauce do wielu różnych języków obcych.

Angażuje ona w znacznie większym stopniu zmysł wzroku, dzięki temu można uzyskać lepszą koncentrację i dłużej utrzymać uwagę podczas nauki. Zawiera ona również elementy podstaw gramatyki dla danego słowa. Metoda ta, w sposób interesujący i skuteczny, ułatwia zapamiętanie słownictwa j. obcego.

Uczestnicy będą mogli wypróbować wybrane gry dydaktyczne, pracując w grupach. Metoda jest głównie przeznaczona dla uczniów od 4 do 5 klasy szkoły podstawowej, ale również jest skuteczna w pracy z osobami dorosłymi. Będzie można zobaczyć jej zastosowanie na bazie czterech języków, oprócz języka angielskiego będą to język hiszpański, francuski i niemiecki.

Szkolenie odbędzie się w dniu 24.02.2020 (poniedziałek) godz.14.30-17.00, w W-MODN sala 316. Poprowadzi je autor metody Piotr Kozłowski. Koszt szkolenia to 20 zł, prosimy o dokonanie wpłaty na konto Ośrodka Bank Handlowy 20 1030 1218 0000 0000 9251 6016 z dopiskiem "MCM języki obce". Prosimy o rejestrację na szkolenie przez formularz.

Mariola Chodakowska-Malkiewicz
konsultant ds. języka angielskiego i europejskich programów edukacyjnych